Memphis Depay - Oyuncu İncelemesi


Yaş : 20
Ülke : Hollanda
Pozisyon : En iyi pozisyon OOS(sol), İkinci: Santrafor (merkez)
Değer : 8 Milyon $

Bu ofansif orta saha oyuncusu, "bir kanat oyuncusu nasıl oynamalıdır" sorusunu cevaplıyor.Yüksek tekniği ve doğal golcü özellikleriyle transfer edilmesi gereken oyuncular listesinin üst sıralarında yer alıyor. İçe katettiğinde gol ve asist konusunda çok az sıkıntı yaşıyor. Satın almak için görünen değerinin çok üzerinde bir parayı feda etmeniz gerekiyor ama aldığı paranın hakkını da veriyor. Sol kanatta kötü sürprizler yaşamamak için alınmalı.
2015 Sezon Başlangıcı Oyuncu Yetenekleri:


2025 Sezonu Oyuncu Yetenekleri Kaydı:

Memphis'i alabilecek düzeyde bir takımın zaten iyi bir antrenman tesisi de olacaktır. Yüksek maliyeti yüzünden aksi bir durum söz konusu olmuyor. Bu oyunda çok istikrarlı bir profil çizdi, PSV anlaşamadığı için bedelsiz olarak Roma'ya kaptırdı oyuncuyu. Ama boşa düşme ihtimali üzerine hesap yapmak büyük kayıp olacaktır, bir an önce satın alınması gereken bir futbolcu.

Tekniği ve duran toplardaki yüksek yetenek puanları kapanan takımlara karşı büyük bir avantaj sağlıyor. Hiç beklemediğiniz anda frikikten topu kaleye gönderebiliyor. Takımınızda bir frikik ustası yoksa başka büyük bir katkı daha sağlamış olacak Depay.

2025 Sezonuna Kadar Olan Sezonluk İstatistikler:


Yorumlar