30 Temmuz 2015 Perşembe

Football Manager 2015: Mario Gomez

Mario Gomez

Beşiktaş'ın Fiorentina'dan kiraladığı Mario Gomez İstanbul'a geldi. Reelde nasıl bir performans gösterecek bilinmez ama Football Manager kariyeri ufak bir fikir sahibi olmanızı sağlayabilir.                                                           (Müzik: Klaypex - Hello)

2013-2021 sezonları arasında FM 2015'te Fiorentina'da oynayan futbolcu, 135 maçta 46 gol attı. 2015/16 sezonunda ise oynadığı 24 maçta 11 gol attı.
Bu performans Beşiktaş taraftarını memnun eder mi etmez mi bilinmez ama Gomez Türkiye Süper Ligi 2015/16 sezonu için alacağı 3.5 milyon euro ile memnun olacak gibi görünüyor. Ayrıca Beşiktaş'ın oyuncuyu satın alma opsiyonu da bulunuyor.
Football Manager 2015'in ilk sezonundaki özelliklerine baktığımızda, Mario Gomez'in gol bölgelerinde çok büyük bir tehlike olacağını görüyoruz. Bitiricilik, Önsezi, Soğukkanlılık ve Topsuz Alan özelliklerinin yüksek olması da bu görüşü destekliyor. Eğer uyum sağlayabilirse Mario Gomez İstanbulda futbolseverlere eğlenceli bir sezon geçirtebilir.

1 yorum:

  1. Gambling has been legalized by various international locations globally owing to employment opportunities and extra tax income for native and state governments. Gambling has also positively impacted native retail sales for the hospitality sector in the areas where casinos act as a part of|part of} vacationer trip, consequently propelling the growth of the market rapidly. This included fairly a couple of of} situations where those 온라인카지노 ads were not just annoying however inappropriate—next to apps for youths' games or apps for gambling habit restoration. The majority of on-line gambling profits come from folks experiencing hurt. So decreasing hurt just isn't in the industrial interest of the gambling business.

    YanıtlaSil